texnoli

texnoli

هوم پاد و هوم پاد مینی قابلیت سینک شدن با هم را ندارند اما قابلیت استودیویی Home Theater به زودی اضا

سه شنبه بیست و نهم 7 1399


 در پی رونمایی هوم پاد مینی در روز سه شنبه جیم دالریمپل به یکی از سوالات کلیدی در این مورد پاسخ داد که آیا هومپاد مینی با برادر بزرگ تر خود هوم پاد اوریجینال قابلیت سینک شدن را دارد. به مانند هوم پاد اوریجینال، هوم پاد مینی نیز می تواند با یک هوم دیگر سینک شد تا قابلیت پخش صدای استریو فراهم شود. آنچه که اپل در مراسم خود پاسخ نداد این است که هوم پاد مینی قابلیت سینک یا ترکیب شدن با هوم پاد اوریجینال را دارد یا نه.

بر اساس گفته دالریمپل کاربران قادر به ترکیب یا مچ کردن هوم پاد مینی و هوم پاد اوریجینال نخواهند بود. این بدان معنی است که هوم پاد مینی و هوم پاد اوریجینال نمی توانند با هم ترکیب شوند تا قابلیت پخش استریو پدید آید. اماچندین هوم پاد مینی از طریق یک سیستم خانگی استودیوئی قادر به اتصال به هممی باشند.

مردم می توانند از طریق سیستمهماهنگی صدا سیری بخواهند که درون یک اتاق برای آنها موزیک پخش کند یا اینکه تمام بلندگو های خانه موزیک را پخش کنند. این محدودیت منطقی به نظر می رسد چرا که هوم پاد اوریجینال از خصوصیات پیشرفته ای برخوردار است و قابلیت پخش صدای فوق العاده ای را دارد که از طریق بلندگو های تک درایوری هوم پاد مینی قاب تولید نیست.

بنابر این هر گونه سینک بین این دو بلندگو کاملا بی معنی به نظر می رسد چرا که در صورت اتصال این دو بلندگو صدای استریو لذت بخش متوازنی را تولید نخواهد کرد. در هوم پاد اوریجینال ووفر های قدرتمندی وجود که باعث پر شدن صدای پخشدر فضای اتاق و کیفیت پخش فراگیر خواهد شد. دالریمپل در ادامه می گوید که به زودی بروز رسانی های قابلیت های صدای ساروند ۵.۱ و  ۷.۱ و دالبی اتموس به هوم پاد های متصل به اپل تی وی اضافه خواهد شد.

(0) نظر

تولید ایرپاد استودیو با تاخیر مواجه شد ولی ایرتگز ها انتظار می رود تا نوامبر رونمایی شوند

سه شنبه بیست و نهم 7 1399


مطابق با آخرین گزارش های هدفون های ایرپاداستودیو اپل با تاخیر در مرحله تولید مواجه هستند ولی ایرتگز ها احتمالا در نوامبر آماده عرضه خواهند بود. این گزارش از نشت دهنده معروف جان پروسر می باشد که در مورد هدفون های رو گوشی اپل به نام ایرپاد استودیو و وسیله ردیابی وسیله های شخصی به نام ایرتگز در روز های اخیر به روز رسانی هایی رادر مورد تاریخ احتمالی این دو وسیله اعلام نمود.

بهرحال بر اساس اطلاعات این نشت دهنده تولید ایر پاد استودیو به مشکل برخوردهاست و به همین دلیل اپل از چند ویژگی کلیدی این وسیله چشم پوشی کرده است. اما این ویژگی های حذف شده بیشتر به نظر می‌رسد نرم‌افزاری باشند چرا که بعید به نظر می‌رسد که اپل در این مرحله از تولید بخواهد به طور سخت افزاریمحصول خود را تغییر دهد.

این نشت دهنده اضافه می کند که اپل هنوز در حال بهینه سازی نهایی این وسیله است تا آن را آماده عرضه به بازار نماید. در مورد تاریخ عرضه ایرپاد استودیو جان پروسر می گوید که اگر همه چیز به خوبی پیش برود این وسیله تا نوامبر معرفی خواهد شد و در ماه دسامبر آماده ارسال خواهد بود. این نظر بسیار خوش بینانه است ولی این نشت دهنده ادعا می کند که احتمال بسیار کمی وجود دارد که عرضه ایر پاد استودیو به بهار سال بعد موکول شود.

ازطرف دیگر ایرتگز ها آماده عرضه و ارسال هستند و بنا به برنامه ریزی ها قرار است با آی او اس ۱۴.۳ هماهنگ شوند. اپل ایرپاد استودیو قرار است لوگویاپل را با خود داشته باشد و از کیفیت صدای بالایی برخوردار باشد.

اپلدر حال حاضر در مرحله تست آی او اس ۱۴.۱ می باشد و قرار است نسخه ۱۴.۳ تا نوامبر آماده عرضه باشد. جان پروسر سابقه نسبتا خوبی در پیش بینی تاریخ ارائه محصولات آینده اپل داشته هر چند در مواردی پیش بینی های او درست از آب در نیامده است.

(0) نظر

ارسال سفارشات شارژر های وایرلس مگ سیف و لوازم جانبی آیفون ۱۲ آغاز شد.

دوشنبه بیست و هشتم 7 1399


به گزارش وب سایت اپل اینسایدر برخی از مشتریان در حال دریافت لوازم جانبی اپل که طی کنفرانس ۱۳ اکتبر به همراه رونمایی آیفون ۱۲ معرفی شدند می باشند. از جمله این لوازم جانبی می توان بهشارژهای آهن ربائی مگ سیف و شارژهای آداپتورهای ۲۰ واتی اشاره که هم زمان با مدل های آیفون ۱۲ به مشتریان در حال ارسال است. مطابق با آنچه در کنفرانس ۱۳ اکتبر اپل اعلام شد دسته ای از مدل های بهینه سازی شده لوازم جانبی برای آیفون ۱۲ اعلام شدند.

این لوازم اغلب شامل لوازم جانبی شارژر کننده آیفون هستند..  بر اساس اطلاعات حاصل از شبکه‌های اجتماعی به نظر می رسد برخی مشتریان این لوازم را پیش از آیفون های سفارش داده شده دریافت نموده اند. یک مشتری تصاویری را منتشر ساخته که مربوط به شارژر های مگ سیف و پاور شارژر های ۲۰ واتی در جعبه و بیرون می باشد.

ارسال سفارشات شارژر های وایرلس مگ سیف و لوازم جانبی آیفون ۱۲ آغاز شد.

شارژرهای مگ سیف به کمک دسته ای از حلقه های آهن ربائی باعث می شود که آیفون به‌طور ثابت در جای صحیح روی شارژر قرار گیرد که این عمل شارژ را تسریع می بخشد. در توئیت جداگانه دیگری که بوسیله یکی از مشتریان به اشتراک گذاشته شده شارژر مگ سیف را به همراه گارد سیلیکونی آیفون ۱۲ پرو نشان می دهد. در این تصویر یک بخش حلقوی سفید رنگ طرز قرار گرفتن آیفون را روی شارژر مگ سیفنشان می دهد.

در تصویر دیگری جعبه بسته بندی شارژر مگ سیف را نشان می دهد که بخش شارژ کننده و قسمت آهن ربای در دونیمه جداگانه در درون جعبه قرار گرفته اند. بر اساس ادعای اپل شارژر های مگ سیف دارای قابلیت شارژ وایرلس با سرعتی تقریبا دو برابر با شارژر های وایرلس آیفون از دیگر برند ها هستند. پیش سفارش مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو از روز جمعه آغاز شده است و سفارش ها از روز ۲۳ اکتبر ارسال خواهند شد.

(0) نظر

کابل هوم پاد مینی قابل جدا شدن نیست اما در انتها دارای کانکتور های USB-C است که قابلیت تماس با شارژر

دوشنبه بیست و هشتم 7 1399


 هر چند هنوز در وب سایت اپل  جزییات خصوصیات فنی هوم پاد مینی ذکر نشده است اما بر اساس اطلاعات حاصل از مک رومرز می توان تایید کرد که هوم پاد مینی دارای کابل جدا نشدنی است که در انتها با رابط USB-C می تواند به شارژر ۲۰ واتی که در جعبه وجود دارد متصل شود. وجود پورت ارتباطی USB-C باعث می شود که هوم پاد مینی بتواند به تعدادبیشتری وسیله مانند مک بوک و باتری های های USB-C متصل شود. اما در نهایت به مقدار پاوری که هوم پاد مینی مصرف می کند دارد بستگی دارد بنابر این تعداد وسیله ای ارتباطی محدود به حمایت منبع تغذیه هوم پاد مینی می باشد.

هومپاد اوریجینال نیز از کابل جدا نشدنی برخوردار است که این امکان اتصال مستقیم به پریز های دیواری را از بین می برد. ذکر این نکته لازم است که بعداز به بازار آمدن هوم پاد های اوریجینال بزودی مشخص شد که کابل بوسیله افراد کارشناس با دخالت نیروی مناسب قابل جدا شدن است. بنابراین پس از به بازار آمدن هوم پاد مینی نیز مشخص خواهد شد که کابل قابل شدن است یا نه.

امادر مدارک های منتشر شده در ۲۰۱۸ آمده است که در مورد جداکردن کابل هوم پادبه هر روشی کاربر را هشدار می دهد که این کار می تواند به کابل و اجزای داخلی صدمه وارد کند. همان طور که در کنفرانس اپل مشخص شد هوم پاد مینی دارای طراحی و شکل کروی و متراکمی است که فقط  ۳/۳ اینچ ارتفاع دارد. اما اپل ادعا می کند که هوم پاد مینی با بکارگیری چیپ اس ۵ علی رغم اندازه کوچکتر هنوز از صدای فوق العاده ای برخوردار است. 

هومپاد مینی در رنگ های سفید و خاکستری فضایی در قیمت ۹۹ دلار در تاریخ ۶ نوامبر برای پیش سفارش در کشورهای آمریکا، کانادا، استرالیا، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، هند، ژاپن، اسپانیا و انگلستان موجود خواهد بود.

(0) نظر
X